Подорож до м.Львів

/Files/photogallery/1177/W0lcB-Uwb5M.jpg
Організатор:
Дата початку:
25.10
Дата завершення:
28.10
Місце проведення заходу:
Місто Львів
Опис:

З 25 по 30 жовтня відбулася подорож учнів Чигиринського НВК І-ІІІ ст. № 2 до прекрасного міста Львів.

Поїздка залишила найкращі враження і спогади.

Юні туристи багато побачили, почули, пройшли, проїхали.

Вразили екскурсії підземеллями Львова, подорожі нічним містом, відвідини Личаківського цвинтаря, запам’яталася екскурсія «Львів австрійський».

Сподобалася автобусна мандрівка «Три перлини Карпат» , де побачили Камянецький водоспад, підкорили вершину Тростян - 1232 м, та побували у заповіднику «Тустань» - одному з найгарніших і наймальовничіших місць в Україні.

Ось деяка хронологія вражень подорожуючих від поїздки:

«Львів – місто неповторне і своєрідне! Багато позитиву залишилося : від дощику – сіялася мжичка, від трамвайчиків, де до цього часу є поняття компостера, від запаху кави на площі Ринок…»

« Уявіть собі : ми жили у хостелі за адресою - площа Ринок. Ця споруда 16 століття, з гвинтовими східцями, високими стелями у кімнатах, але оснащена всіма благами цивілізації.»

«Декілька разів я була у Львові, але завжди відвідую кав’ярню з кавовою шахтою. Люблю її інтер’єр, аромати, незвичайні дрібнички. Там в усі пори доби офіціанти вітаються «Добрий вечір!», адже, у так званій шахті вічні сутінки.»

«Потім нас всіх понесло на вежу міської Ратуші, що має 408 сходинок. Це вам не на Богданку зайти!»

«Була екскурсія львівськими підземеллями. Особливо цікавою була розповідь гіда Володі про найстарішу аптеку. Багато інформації про минуле Львова дізналися у підвалах Домініканського собору та костелу єзуїтів.»

«Після невеличкого перекусу домашніми запасами ми героїчно відходили ще одну двогодинну подорож «Львів вечірній» або , навіть, «Львів нічний». Побачили і легендарного сажотруса на даху і голову дракона, із якої вилітає полум’я. Запам’ятався майданчик біля єврейської синагоги, на якому розміщені оброблені камені, на двадцяти з яких висічені філософські вислови мудреців минулих століть, а 21 камінь ще пустий – майбутнє поки що – чистий лист»

«День другий – гонка на витривалість. Відвідали Личаківський цвинтар . Спочатку споглядали склепи, надгробки, бачили могилу І. Франка, М. Шашкевича, С. Крушевницької, В.Івасюка. Потім - могили поляків та українців, що боролися за Львів 1918року. А потім , аж сльози навернулися на очі - могили наших сучасників, що загинули в АТО.»

«Вийшли на Високий Замок. Видимість була аж-аж…Набіги ворога можна було дійсно побачити здалеку.»

«Екскурсійний маршрут «Львів австрійський» познайомив нас із палацом Потоцьких, інтер’єром Будинку вчених та інтер’єром Оперного театру.»

«П’ятниця третього дня була зайнята автобусною мандрівкою «Три перлини Карпат». Камянецький водоспад, що знаходиться в Національному природному парку «Сколівські бескиди, у обрамлені осінніх дерев був дуже гарний.»

«Поїхали підкоряти вершину Карпат Тростян. Правда,штурм її відбувся за допомогою канатної дороги. До крісельного шляху(як його ще називають) добиралися цікавим раритетним грузовиком – всюдиходом, автобуси в горах не завжди проїдуть. Сама крісельна дорога – це 2750 м. вгору і стільки ж назад. Досить високо над землею, страшнувато. Але осилили… Які ж були гарні види із вершини. Цікаві були і розповіді гіда про бескиди, горголи і полонини.

«Відвідали Державний історико-культурний заповідник «Тустань» - одне з найгарніших і наймальовничіших місць в Україні. Це гряда каменів - пісковиків у вигляді скель чудернацьких форм і витворів, які утворилися 25 млн. років тому.»

«Ну , а в суботу готувалися до від’їзду: тратили гроші – скільки в кого залишилося: на сувеніри, на чоколядки, на листівки, на їжу в дорогу. Хотілося додому! Прощавай, Львове! Чекай знову до себе в гості!